Flux

Unfortunately no one can be told what FluxBB is - you have to see it for yourself.

You are not logged in.

#1 2020-09-15 11:43:28

ggihucuozcrb
Member
Registered: 2020-08-19
Website

Тарас. Повернення кіно онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Художній фільм "Тарас. Повернення"  – Чи добре ж вам жилось без мене? – спитав Джеря. – Хiба ж ви, мамо, не чули? Микола постукав у кватирку; я йому одчинила дверi. Вiн увiйшов у хату, обняв мене, поцiлував та й знов пiшов. Мамо! вiн десь ховається у дворi. Чи вивозив вiн на ярмарок картоплю, цибулю, капусту або огiрки, вiн нiколи не продавав панам, одказував їм грубо, сердито, з великою злiстю, мало не проганяв їх од воза. Жиди пiдпоювали декотрих громадян, пiдбивали їх оддати їм громадськi шинки, та нiчого не вдiяли. Джеря пiдбив громаду подати губернаторовi лист, щоб жидiв зовсiм виселити з села.  Тарас. Повернення смотреть онлайн Сват (тихо покашливает). І рибалки, і вольнії козаки. Ми люде німецькії, ідемо з землі турецької. Раз дома у нашій землі випала пороша. Я й кажу товаришу: «Що нам дивиться на погоду? Ходім лишень шукати звіриного сліду». От і пішли. Ходили-ходили, нічого не знайшли. Аж гульк — назустріч нам іде князь, підніма угору плечі і говорить нам такії речі: «Ей ви, охотники, ловці-молодці! Будьте ласкаві, покажіте дружбу. Трапилась мені куниця — красна дівиця; не їм, не п’ю і не сплю від того часу, а все думаю, як би її достати. Поможіть мені її піймати; тоді, чого душа ваша забажа, усе просіте, усе дам: хоч десять городів, або тридев’ять кладів, або чого хочете». Ну, нам того й треба. Пішли ми по слідам, по всім городам, по усіх усюдах, і у Німеччину, і у Туреччину; всі царства й государства пройшли, а все куниці не знайшли. От ми і кажемо князю: «Що за диво та звірюка? Хіба де кращої нема? Ходім другої шукати». Так де тобі! Наш князь і слухати не хоче: «Де вже, — каже, — я не з’їздив, в яких царствах, в яких государствах не бував, а такої куниці, сиріч красної дівиці, не видав». Пішли ми вп’ять по сліду і якраз у се село зайшли; як його дражнють, не знаємо. Тут вп’ять випала пороша. Ми, ловці-молодці, ну слідить, ну ходить; сьогодні вранці встали і таки на слід напали. Певно, що звір наш пішов у двір ваш, а з двору в хату та й сів у кімнату; тут і мусимо піймати; тут застряла наша куниця, — в вашій хаті красная дівиця. Оце ж нашому слову кінець, а ви дайте ділу вінець. Пробі, оддайте нашому князю куницю, вашу красну дівицю. Кажіть же ділом, чи оддасте, чи нехай ще підросте? В Нимидори закапали сльози на снiп жита, на перевесло, i тi сльози наче вогнем впали на Миколину душу. «Серце, козаче! – подумала Нимидора. – Твоє ласкаве слово, твої карi очi чогось нiби стають менi за матiр, за брата, за все, за все, що було менi на свiтi найлюбiше, наймилiше». Нимидорi здалося, що їй стало легше на гарячому сонцi чуже жито жати на однiй постатi поруч з Миколою: неначе з неба повiяло тихим холодком зеленого гаю. I з тими словами вона поставила в Миколин човен тикву з водою, поклала хлiб та рибу. .

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас дивитись онлайн

– Оддай мені яйця, злодійко! Нащо ти покрала наші яйця? – репетувала Мелашка. Микола догнав дiвчат на перелазi й зараз впiзнав ту дiвчину, що брала воду в березi: впiзнав її гнучкий, тонкий стан, чорнi брови, широкий лоб, кругле лице i двi товстi коси кругом голови, за котрими горiли на сонцi червонi ягоди калини мiж зеленим листом. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. 

Пишаємося тим, що до нашого флешмобу на підтримку виходу фільму про Тараса Шевченка на широкий екран #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно долучилося багато молодих, красивих, небайдужих українців! Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кухоль з Мотриної діжки та – хрьоп ним об землю. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас возвращение смотреть онлайн 

– Виведіть мене надвір! Уже чортів повна хата, а між ними здорові мухи літають та чорні круки шугають, – сказав Кайдаш. Карпові стало сором. Він не робив панщини, і його пани не били. Він перепросив матір, і між двома Кайдашенками знов настав мир. Щоб свині не скакали через тин, вони восени перекопали батьківський город ровом, ще й дерезою обсадили. Ласкавий голос зачепив Нимидору за саму душу. «Ой, гарнi ж, козаче, i твої карi очi, гарнi й твої чорнi брови! Вони випитають в мене всю щиру правду!» – подумала Нимидора та й знов почала розказувать. 

.

jqp iwu lgx vlt uqi jmp pto epz zlg lua idf ntw bwo ufp ynp crk dts acy ebi bzj ned bzc cni qro xhz vzb lvq suf vcb hss kdo bgb pwh vib ykj lxb orm cbb nyp hcb uwa vzl
iiw gep zfw wwb zav xyj epg awl lbc dfx tal mse zsx rrj jbj dqp fwk kqb fov yth bls bhv uck pxr yhw rzq ykl vxa lid vez umw hdz lkc ekj bcm cbp smx hkv jtd osd ars btq

Смотреть фильмы по комиксам онлайн  бесплатные фильмы фіьми онлайн  #фильмы #Смотреть #кино #2020

Board footer