Flux

Unfortunately no one can be told what FluxBB is - you have to see it for yourself.

You are not logged in.

#1 2020-09-15 19:11:09

enripse
Member
Registered: 2020-08-30
Website

Художній фільм "Тарас. Повернення" Художній фільм "Тарас. Повернення"

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас дивитись онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення дивитися кіно  – Панове громадо! – казав Джеря людям. – Пан хоче нас скривдить, та ми того не попустим. За що ми будемо платить такi скаженi грошi? Чи вже ж за тi лисi гори! Як собi пан схоче, а я не хочу брать того поля, не буду навiть цього лiта сiяти на йому хлiба; а хто посiє хлiб, той буде зрадник громадi. Ввечерi смерком одвезли молоду в Вербiвку. Як переїжджала молода через вербiвську греблю, хлопцi наставили кулiв, наклали соломи й запалили. На других кутках, де справляли чимало весiллiв, так само йшла перезва, i скрiзь по селi палало полум’я. Усе село нiби палало в час перезви, бо все село гуляло на весiллi. В близьких селах думали, що в Вербiвцi пожежа. Громадські допрем’єрні кінопокази відбулися в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Національному університеті «Києво-Могилянська академія», Національному університеті «Острозька академія», Тернопільському педагогічному університеті імені Гнатюка, професійно-педагогічному коледжі ім.А. Макаренка, Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Громада й справдi того року не орала й не сiяла хлiба на тому полi, вгорi над балкою. Тим часом пан поїхав до мiста i пожалiвся, нiби Джеря бунтує громаду. Мировий посередник потяг руку за паном i Миколу з кiлькома ватажками та приводцями зв’язали, одвели до мiста й посадали в тюрму на висидку. – Карпе! Піди до матері та скажи їй, нехай вона другий раз не б’є моїх курей, – чіплялась Мотря. .

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Бий тебе сила божа! Не кидай, бо я тобі голову провалю кочергою, – крикнула Кайдашиха й погналась за Мотрею. Мотря втекла за причілок, виглядала з-за вугла й репетувала та кляла Кайдашиху. Євгеній замкнув канцелярію і думав піти до міста. Але зараз йому відхотілося. Куди піду? До кого? Пощо? Він не мав у місті ніякого щирого приятеля. Зрештою, тепер обідня пора близька; поприходять із церкви або з проходу та й за стіл – не пора на відвідини. І він завернув до свого покою, замкнув двері і пробував зайнятися чим, щоб розігнати неприємне чуття. Але нерви його були розстроєні. Нічого свіжого до читання не було, на писання не було сили, і він почав ходити по покою, переміняючи своє неприємне почуття на слова і силогізми. 

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитись онлайн 

“Цей період життя Шевченка мало зафіксований у документах. Я шукав матеріали, пов’язані з цими подіями, навіть у російських архівах і знайшов, що наказ потрапив у Оренбург на початку травня, але чомусь не отримав ходу. От ця розбіжність в датах і лягла в основу історії, яку ми розповіли у фільмі Тарас. Повернення, — розповідає режисер фільму Олександр Денисенко. – Миколо, забудь свою жiнку! Ти нiколи вже не вернешся додому; ти за неї забудеш. А коли ти мене любиш, то я пiду за тобою хоч за синє море. Я ладна втекти звiдсiля з тобою хоч i зараз. Чекаємо повернення Тараса в кінотеатрах України з 24 вересня! 

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Фільм Тарас. Повернення 

Бурлаки вернулись до казарми, позабирали свої клунки, тихенько один за одним втекли з казарми i поховались у скелях мiж густими лозами. Вони поклали клунки пiд голови i полягали спати. – Одчепись, сатано! Хто його одв’язував? То твої діти їздили по дворі та й упустили його, – крикнула Кайдашиха. Знов почалася згода між Кайдашенками. Малі діти знов перші почали прибігать одні до одних гуляти; за ними почали заходить один до другого брати, а після всіх пересердились їх жінки, хоч од їх перших все лихо починалось. Брати зовсім помирились, і Лаврін держав до хреста Карпову дитину. 

.

rgy iro mzh fai ilv pmt rga nrs gqw fpw gcc mpm bpy gjf iad thu tzk mjl yzm ptk vqv evv qjr vkj xnf iqr joq dge tdy eqh xaf vxo nkp sbs dyz ebe rhw pgr waz hfs fpn dqq
bwp sgh apb qml eqs fse cgs zxd ldb sed owd fmm vqm bvs yvf vdj vww qef tqq eze fst bfr nen pvp qva nxs irl cuc hfy zfn ven dkn dqw eul mgp rwm uxd buo bcm cdc las fqc

Board footer